Αρχική Επικαιρότητα Συγκέντρωση τροφίμων από τους παλαίμαχους της ΑΕΚ Αγ. Κων/νου ΕπικαιρότηταΤοπικές Κατηγορίες Συγκέντρωση τροφίμων από τους παλαίμαχους της ΑΕΚ Αγ. Κων/νου Από giannis - 3 Δεκεμβρίου 2016 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Αναλυτικά η ανακοίνωση του συλλόγου έχει ως εξής: ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παραμένει στον πάγκο της Α.Ε. Αγίου Δημητρίου ο Γιώργος Γιάκος Απο τον Ολυμπιακό δανεικός στον Πανσερραϊκό ο Αγρινιώτης Θανάσης Κουτσογούλας Νοκ άουτ για 5 εβδομάδες ο Αγαπάκης