Καλύτερος στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα ο ΑΟ Ρηγανά επιβλήθηκε εκτός έδρας με 5-1 του Μακρυνειακού . Οι φιλοξενούμενοι αν και δέχτηκαν  νωρίς  γκολ , εντούτοις αντέδρασαν , έκαναν την ανατροπή από το πρώτο ημίχρονο  και στην επανάληψη πέτυχαν τρία ακόμη γκολ, πετυχαίνοντας μεγάλη σε έκταση νίκη.

Τα γκολ του αγώνα

21΄1-0   Ο Νικολέτας με κοντινή κεφαλιά ανοίγει το σκορ για τους γηπεδούχους

25΄1-1 Μετά από μπαλιά του Βασιλάρη ο Κοκώνης  , με σουτ ισοφαρίζει

41΄1-2 Ο Ηλίας Κοκώνης με σουτ μέσα απο την μικρή περιοχή δίνει το προβάδισμα στον Ρηγανά.

51΄1-3 ¨Ασίστ» από τον Τσάμη και ο Μικρόπουλος με ατομική προσπάθεια πετυχαίνει το τρίτο γκολ για τον Ρηγανά

56΄Ο Τσάμης και πάλι με θαυμάσια μπαλιά βρίσκει τον Κοκώνη που από κοντά πετυχαίνει ένα ακόμη γκολ για τον Ρηγανά

88΄1-5 Ο Βαίτσας με σουτ από την μεγάλη περιοχή διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα