Με γκολ του Κλέσιο , Ρότσα και Πάουλο, ο Παναιτωλικός,  σε φιλικό αγώνα που έγινε το πρωί στο Εμιλέον,  νίκησε με 3-1  τον Παναμβρακικό Μπούκας

Το γκολ για τον Παναμβρακικό πέτυχε ο Απ. Τσιούνης

Ο Γιάννης Ματζουράκης  ξεκίνησε τον αγώνα με τους εξής ποδοσφαιριστές:

Κυριακίδης, Μύγας, Τσοκάνης, Χαντάκιας, Κούσας, Πάουλο, Ρόσα, Μάκος, Κλέσιο, Μουνιός, Μαρκόβσκι.

Στο β΄ημίχρονο χρησιμοποιήθηκαν και οι Περέιρα, Κουτρομάνος, Ρότσα, Μαλής, Γιαννιώτης, Μιχάι, Βασιλούδης, Τασιούλης, Νταλακούρας, Βακράκος,

Ο προπονητής του Παναμβρακικού Γιάννης Μακρής χρησιμοποίησε τους εξής ποδοσφαιριστές:

Φωτόπουλος, Παππάς, Κάκκος, Μπεκατώρος, Δράκος, Σαμψώνας, Μακρής, Καβαλλάρης Ν., Καβαλλάρης Αθ., Λαγοπάτης, Τσιούνης Απ.

Στο β ΄ ημίχρονο χρησιμοποιήθηκαν και οι Κοκώνης Σ., και Π. Τσιούνης.

Αξίζει να αναφερθεί ότι ο Σ. Κοκώνης αποτελεί την πρώτη μεταγραφή του Παναμβρακικού στην περίοδο του Ιανουαρίου, ο οποίος αποκτήθηκε από τον Αμφίλοχο.