Κυριακίδης, Κούσας, Χαντάκιας, Ροντρίγκες, Μύγας, Ρότσα, Μάκος, Πάουλο, Κλέσιο, Μουνιός, Μαρκόφσκι.
Αναπ: Κολοβούρης, Κουτρομάνος, Ρόσα, Παπουτσογιαννόπουλος, Γιαννιώτης, Λόπες, Βασιλούδης.
ΠΑΟΚ
Γλύκος, Μάτος, Κρέσπο, Βαρέλα, Λέοβατς, Τσίμιροτ, Σάκχοφ, Μπίσεσβαρ, Κάμπος, Πέλκας, Αθανασιάδης.
Αναπ: Μπρκιτς, Μαλεζάς, Κάτσε, Κουλούρης, Μυστακίδης, Κίτσιου, Κάνιας.
Διαιτητικό team:
Διαιτητής: Καλογερόπουλος (Αθηνών). Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης), Καρατζίκας (Αθηνών).
 Ο αγώνας λεπτό προς λεπτό
4′: Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ρότσα, διώχνει δύσκολα ο Γλύκος.
6′: Ψηλοκρεμαστό πλασέ του Σάκχοφ μετά από κακή απόκρουση της μπάλας από τον Κυριακίδη, τελικά η τελευταία σταματά στην πάνω πλευρά των διχτύων.
 13′: Κερδίζει κόρνερ ο ΠΑΟΚ μετά από προσπάθεια του Κάμπος από δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.
14′: Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ο Κυριακίδης αντιδρά έξοχα σε κοντινό πλασέ του Μπίσεσβαρ μετά από πάσα του Κάμπος από δεξιά, για να σημαδέψει το δοκάρι ο Σάκχοφ στη συνέχεια.
16′: Νέα σπουδαία ευκαιρία για τους Θεσσαλονικείς, ο Μπίσεσβαρ πλασάρει μέσα από την περιοχή και η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ.
21: Ακυρώνεται ως οφσάιντ γκολ του ΠΑΟΚ, σωστή η υπόδειξη ήταν εκτεθειμένος ο Σάκχοφ.
28′: Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Μάρκος Πάουλο, κοντράρει η μπάλα στον Αθανασιάδη, κόρνερ για τον Παναιτωλικό που περνά ανεκμετάλλευτο.
31′: Πλασέ του Αθανασιάδη μέσα από την περιοχή και ύστερα από πάσα του Μπίσεσβαρ, αρκετά άστοχο.
32′: ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
Σωστή η αποβολή του Αθανασιάδη με απευθείας κόκκινη κάρτα, μια και ο φορ του ΠΑΟΚ αντιδρά με αγκωνιά στον Χαντάκια σε φάουλ που του κάνει ο παίκτης των γηπεδούχων.
 40′ Από μία αναγκαστική αλλαγή, τελικά, για κάθε ομάδα!
40′: Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Κουτρομάνος αντί Μύγα.
40′: Αλλαγή και για τον ΠΑΟΚ, Μυστακίδης αντί Κάμπος.
41′: Μοναδική ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ για το 0-1, ο Σάκχοφ πιάνει εξ επαφής κεφαλιά μετά από σέντρα του Μυστακίδη, η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.
45′: Μακρινό πλασέ του Μπίσεσβαρ, άστοχο.
45’+3′ Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Σέντρα-ξυράφι του Κουτρουμάνου από δεξιά, απομακρύνει την τελευταία στιγμή ο Βαρέλα!, με τον κλέσιο να μην προλαβαίνει την μπάλα…
45’+4: Κίτρινη κάρτα στον Σάκχοφ.
 Β΄Ημίχρονο
51′: Άλλη μία μοναδική ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ο Σάκχοφ πλασάρει από πολύ κοντά τον Κυριακίδη μετά από ασίστ του Μυστακίδη, ο γκολκίπερ των Αγρινιωτών απαμακρύνει με τα πόδια.
53′: Κίτρινη κάρτα στον Χαντάκια.
61′: Ο ΠΑΟΚ συνεχίζει να ελέγχει το ματς, παρά το αριθμητικό του μειονέκτημα.
62′: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!
Ο Μυστακίδης με κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι αξιοποιεί τη σέντρα του Λέοβατς από αριστερά, 0-1.
63′: Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Μαλεζάς αντί Μπίσεσβαρ.
65′: Δεύτερη αλλαγή και για τους γηπεδούχους, ο Ρόσα αντί του Ροντρίγκες
67′: Ο Χαντάκιας βάζει την τελευταία στιγμή την κόντρα στο σουτ του Μυστακίδη από κοντινή θέση.
72′: Κίτρινη κάρτα στον Πέλκα.
73′: Σουτ του Ρότσα λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή, μπλοκάρει εύκολα ο Γλύκος.
74′: Ο Πέλκας έχει τραυματιστεί και θα φύγει από το ματς σε λίγο, έχει πρόβλημα στον αστράγαλο.
75′: Ο Κάνιας στη θέση του Πέλκα, έκλεισαν οι αλλαγές του ΠΑΟΚ.
78′: Λόπες αντί Μουνιός στην τελευταία αλλαγή του Παναιτωλικού.
80′: Κίτρινη κάρτα στον Ρότσα.
81′: Δεν μπορεί να φανεί απειλητικός ο Παναιτωλικός, παρά το αριθμητικό του πλεονέκτημα.
86′: Συρτή πάσα του Λέοβατς από αριστερά, ο Μάτος δεν μπορεί να βρει την μπάλα από κοντά.
88′: Κίτρινη κάρτα στον Μυστακίδη.
90’+2: Κίτρινη κάρτα στον Λέοβατς.
Τελικό αποτέλεσμα Παναιτωλικός -ΠΑΟΚ 0-1