Βαθμούς και εντυπώσεις μοιράστηκαν στην αναμέτρηση που έγινε το Σάββατο το μεσημέρι , μεταξύ του γηπεδούχου ΑΟ Ρηγανά και της ΑΕΚ Αγίου Κων/νου. Τελικό αποτέλεσμα 1-1 .

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο πρώτο ημίχρονο για να ισοφαρίσουν οι γηπεδούχοι στην επανάληψη.

Τα γκολ του αγώνα

8΄  0-1 Εκπληκτικό γκολ από τον Μακρή που με δυνατό σουτ στέλνει την μπάλα στο «γάμα» του Σαμαρά

50΄ 1-1 Ο Σταματελόπουλος με κοντινό σουτ θα διαμορφώσει το τελικό αποτέλεσμα

Αξίζει να αναφερθεί ότι η ΑΕΚ από το 37΄αγωνίζονταν με 10 πάιχτες λόγω αποβολής του Ζιάκκα, ενώ ο ΑΟ Ρηγανά στο 60΄με τον Μικρόπουλο είχε σουτ στο δοκάρι.