Αρχική Επικαιρότητα Καλή Σαρακοστή από τον Σ.Δ.Π. Αιτ/νιας ΕπικαιρότηταΤοπικές Κατηγορίες Καλή Σαρακοστή από τον Σ.Δ.Π. Αιτ/νιας Από giannis - 28 Φεβρουαρίου 2017 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Αναλυτικά η ανακοίνωση του συνδέσμου έχει ως εξής: Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. του Συνδέσμου Διαιτητών Ποδοσφαίρου Ν. Αιτωλοακαρνανίας σας εύχονται ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ! Ο Πρόεδρος Παναγιώτης Καψάλης Ο Γεν. Γραμματέας Γεώργιος Κωνσταντίνου ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παραμένει στον πάγκο της Α.Ε. Αγίου Δημητρίου ο Γιώργος Γιάκος Απο τον Ολυμπιακό δανεικός στον Πανσερραϊκό ο Αγρινιώτης Θανάσης Κουτσογούλας Νοκ άουτ για 5 εβδομάδες ο Αγαπάκης