Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής
ΕΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 2-4
ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ 3-8
ΔΕΗ/ΕΛΤΑ – ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ 2-2
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ – ΤΙΤΟΡΜΟΣ 5-0
ΕΜΠΟΡΟΙ – ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ αναβλήθηκε
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΡΕΠΟ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΔΕΥΤΕΡΑ 24/4 | ΣΚΟΡ | |
4:00μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΔΙΟΝΥΣΟΣ | ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | ||
6:30μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ | ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ | ||
6:30μμ | ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ | ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ | ΕΜΠΟΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ | ||
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ 26/4 | ΣΚΟΡ | ||
6:00μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΤΙΤΟΡΜΟΣ | ΕΛΤΑ/ΔΕΗ | ||
6:30μμ | ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ | ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ | ΕΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ||
ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΡΕΠΟ | ||||
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΔΕΥΤΕΡΑ 1/5 | ΣΚΟΡ | |
6:00μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ | ||
6:30μμ | ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ | ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ | ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ | ||
ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | ΡΕΠΟ | ||||
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ 3/5 | ΣΚΟΡ | ||
4:00μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΕΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΔΙΟΝΥΣΟΣ | ||
6:30μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΕΛΤΑ/ΔΕΗ | ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ | ||
6:30μμ | ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ | ΕΜΠΟΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ | ΤΙΤΟΡΜΟΣ | ||
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΔΕΥΤΕΡΑ 8/5 | ΣΚΟΡ | |
4:30μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΕΛΤΑ/ΔΕΗ | ΕΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ||
7:00μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΤΙΤΟΡΜΟΣ | ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ | ||
7:00μμ | ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ | ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ | ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ||
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ 10/5 | ΣΚΟΡ | ||
6:00μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ | ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | ||
7:00μμ | ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ | ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ | ΕΜΠΟΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ | ||
ΔΙΟΝΥΣΟΣ | ΡΕΠΟ | ||||
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΔΕΥΤΕΡΑ 15/5 | ΣΚΟΡ | |
4:30μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΔΙΟΝΥΣΟΣ | ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ | ||
7:00μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ | ||
7:00μμ | ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ | ΕΜΠΟΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ | ΕΛΤΑ/ΔΕΗ | ||
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ 17/5 | ΣΚΟΡ | ||
6:00μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΤΙΤΟΡΜΟΣ | ||
7:00μμ | ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ | ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ | ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ | ||
ΕΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΡΕΠΟ | ||||
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΔΕΥΤΕΡΑ 22/5 | ΣΚΟΡ | |
4:30μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΕΜΠΟΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ | ΕΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ||
7:00μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΕΛΤΑ/ΔΕΗ | ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ | ||
7:00μμ | ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ | ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ | ΔΙΟΝΥΣΟΣ | ||
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ 24/5 | ΣΚΟΡ | ||
6:00μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΤΙΤΟΡΜΟΣ | ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | ||
7:00μμ | ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ | ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ | ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ||
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ | ΡΕΠΟ | ||||
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΔΕΥΤΕΡΑ 29/5 | ΣΚΟΡ | |
5:00μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΕΛΤΑ/ΔΕΗ | ||
7:30μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ | ΕΜΠΟΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ | ||
7:00μμ | ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ | ΔΙΟΝΥΣΟΣ | ΤΙΤΟΡΜΟΣ | ||
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ 31/5 | ΣΚΟΡ | ||
6:00μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ | ||
7:00μμ | ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ | ΕΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ | ||
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ | ΡΕΠΟ | ||||
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΔΕΥΤΕΡΑ 5/6 (ΑΓ. ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ) | ΣΚΟΡ | |
5:00μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ | ΕΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ||
7:30μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΕΜΠΟΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ | ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ||
7:00μμ | ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ | ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ | ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ | ||
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ 7/6 | ΣΚΟΡ | ||
6:00μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΕΛΤΑ/ΔΕΗ | ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | ||
7:00μμ | ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ | ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ | ΔΙΟΝΥΣΟΣ | ||
ΤΙΤΟΡΜΟΣ | ΡΕΠΟ | ||||
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΔΕΥΤΕΡΑ 12/6 | ΣΚΟΡ | |
5:00μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ | ||
7:30μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ | ΤΙΤΟΡΜΟΣ | ||
7:00μμ | ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ | ΕΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ | ||
ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΤΕΤΑΡΤΗ 14/6 | ΣΚΟΡ | ||
6:00μμ | ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ | ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ | ΕΜΠΟΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ | ||
7:00μμ | ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ | ΔΙΟΝΥΣΟΣ | ΕΛΤΑ/ΔΕΗ | ||
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ | ΡΕΠΟ | ||||
ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΝΟΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ | |||||
ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ PLAY OFF | |||||
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ – “8” | |||||
ΤΕΣΣΕΡΑ (4) ΖΕΥΓΗ | |||||
1-8 | |||||
2-7 | |||||
3-6 | |||||
4-5 | |||||
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ – “4” | |||||
ΔΥΟ (2) ΖΕΥΓΗ | |||||
ΚΛΗΡΩΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΝΙΚΗΤΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ | |||||
ΤΕΛΙΚΟΣ | |||||
ΝΙΚΗΤΡΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ | |||||
ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. | |||||
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ | Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | ||||
Δ. ΠΑΤΡΙΝΟΥΔΗΣ | Α. ΚΑΠΕΛΗΣ | ||||