Αρχική Δημοφιλή Θέματα Ριγέ φανέλα στα ματς στο Αγρίνιο Δημοφιλή ΘέματαΕπικαιρότηταΠαναιτωλικός Ριγέ φανέλα στα ματς στο Αγρίνιο Από giannis - 31 Ιουλίου 2018 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Ολοκληρώθηκε η ψηφοφορία για την επιλογή της φανέλας που θα φοράει ο Παναιτωλικός στους εντός έδρας αγώνες. Η ριγέ φανέλα συγκέντρωσε το 67% των προτιμήσεων όσων συμμετείχαν, έναντι 33% της κίτρινης. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παραμένει στον πάγκο της Α.Ε. Αγίου Δημητρίου ο Γιώργος Γιάκος Απο τον Ολυμπιακό δανεικός στον Πανσερραϊκό ο Αγρινιώτης Θανάσης Κουτσογούλας Νοκ άουτ για 5 εβδομάδες ο Αγαπάκης