Αρχική Επικαιρότητα Αποτελέσματα Β΄και Γ΄κατηγορίας (24/ 11) ΕπικαιρότηταΤοπικές Κατηγορίες Αποτελέσματα Β΄και Γ΄κατηγορίας (24/ 11) Από giannis - 24 Νοεμβρίου 2018 FacebookTwitterPinterestWhatsApp ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 2-0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0-3 ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 1-1 ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παραμένει στον πάγκο της Α.Ε. Αγίου Δημητρίου ο Γιώργος Γιάκος Απο τον Ολυμπιακό δανεικός στον Πανσερραϊκό ο Αγρινιώτης Θανάσης Κουτσογούλας Νοκ άουτ για 5 εβδομάδες ο Αγαπάκης