ΣΑΒΒΑΤΟ 4-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)
ΛΥΓΙΑΣ 188 ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΚΑΤΟΧΗΣ 189 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΜΑΔΙΑΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΕΜΙΛΕΩΝ 190 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΓΕΩΡ. – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)
ΛΟΥΤΡΟΥ 191 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ – ΤΣΩΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 192 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΚΟΚΚΟΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 193 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 194 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΙΩΑΝ. – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4-5-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 195 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΑΚΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4-5-2019 ΩΡΑ 17:00
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 643 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5-5-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)
ΕΜΙΛΕΩΝ 196 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ. – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 197 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 198 ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5-5-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-12)
KICKOFF 199 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5-5-2019 ΩΡΑ 12:45 (Κ-14)
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 200 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5-5-2019 ΩΡΑ 17:00
ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ 644 ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 645 ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
4ος ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ