Αρχική Δημοφιλή Θέματα Το φιλικό με την ΑΕΛ σε εικόνες Δημοφιλή ΘέματαΕπικαιρότηταΠαναιτωλικός Το φιλικό με την ΑΕΛ σε εικόνες Από giannis - 29 Ιουλίου 2019 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Το Agriniogoal.gr βρέθηκε το Σάββατο 27 Ιουλίου στο Καρπενήσι και σας παραθέτει φωτορεπορτάζ από την φιλική αναμέτρηση με την ΑΕΛ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παραμένει στον πάγκο της Α.Ε. Αγίου Δημητρίου ο Γιώργος Γιάκος Απο τον Ολυμπιακό δανεικός στον Πανσερραϊκό ο Αγρινιώτης Θανάσης Κουτσογούλας Νοκ άουτ για 5 εβδομάδες ο Αγαπάκης