Αρχική Επικαιρότητα Β΄κατηγορία 2ος όμιλος: Η 1η αγωνιστική ΕπικαιρότηταΤοπικές Κατηγορίες Β΄κατηγορία 2ος όμιλος: Η 1η αγωνιστική Από giannis - 11 Σεπτεμβρίου 2019 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Β΄Κατηγορία 2ος όμιλος 1η αγωνιστική Αστέρας Καμαρούλας-ΑΕΚ Αγίου Κωννσταντίνου Αστέρας Παντάνασσας- Κεραυνός Ποταμούλας Αστέρας Αγρινίου-Δάφνη Μεγάλης Χώρας ΑΕ Αγίου Δημητρίου- ΑΟ Σκουτεράς ΡΕΠΟ ΑΟ Ρηγανά ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παραμένει στον πάγκο της Α.Ε. Αγίου Δημητρίου ο Γιώργος Γιάκος Απο τον Ολυμπιακό δανεικός στον Πανσερραϊκό ο Αγρινιώτης Θανάσης Κουτσογούλας Νοκ άουτ για 5 εβδομάδες ο Αγαπάκης