ΣΑΒΒΑΤΟ 9-11-2019 ΩΡΑ 10:00 (Κ-16)
ΡΗΓΑΝΑ 1 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΩΝΗ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΜΠΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9-11-2019 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 2 ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΚΑΡΚΑΜΠΟΥΝΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΜΠΑΘΑ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 3 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 4 ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 5 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9-11-2019 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)
ΕΜΙΛΕΟΝ 6 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΚΕΦΑΛΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9-11-2019 ΩΡΑ 11:30 (Κ-16)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 7 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ –ΣΟΥΖΑΣ – ΜΠΑΞΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ 8 ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΜΑΔΙΑΣ – ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9-11-2019 ΩΡΑ 15:00
ΘΕΡΜΟΥ 124 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΑΚΟΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΤΟΧΗΣ 125 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΚΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΒΙΣΒΙΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ 126 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΛΑΥΡΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΟΜΑΡΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 127 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ
ΑΣΤΑΚΟΥ 128 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ 129 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΙΚΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΑΣΣΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ 130 ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΟΤΡΟΤΣΟΥ Ι.
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ 131 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΒΛΑΧΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 132 ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΤΣΩΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΜΑΡΑ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 133 ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019 ΩΡΑ 15:00
ΚΑΤΟΧΗΣ 134 ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν, – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΜΠΑΘΑ
ΛΥΓΙΑΣ 135 ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΗ
ΓΑΒΑΛΟΥΣ 136 ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ
ΡΗΓΑΝΑ 137 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 138 ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 139 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΜΑΡΑ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ 140 ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 141 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜ. – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΚΥΨΕΛΗΣ 142 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΚΑΜΠΕΡ ΑΝ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 143 ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 144 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΤΣΣΩΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΜΠΟΥ
ΛΟΥΤΡΟΥ 145 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ