Ανώτερος στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα ο Παναγρινιακός νίκησε με 3-0 τον Απόλλωνα Δοκιμίου , σε αγώνα που έγινε την Κυριακή το μεσημέρι στο γήπεδο του Αγίου Κων/ νου, και παραμένει στην πρώτη θέση της βαθμολογίας.

Οι νικητές πέτυχαν ένα γκολ στο πρώτο ημίχρονο και δυο στην επανάληψη, απέναντι στην ομάδα του Απόλλωνα που στο σημερινό παιχνίδι ήταν μακριά από το καλό εαυτό της.

Οι κυριότερες φάσεις και τα γκολ

5΄ Σουτ από τον Βασιλογιάννη, ο Θεοδωρακόπουλος απομακρύνει την μπάλα

36΄ Ο Σ. Φραγκούλης με σουτ από το ημικύκλιο της περιοχής ανοίγει το σκορ για τον Παναγρινιακό (η μπάλα βρήκε το οριζόντιο δοκάρι και στην συνέχεια στο έδαφος)

38’  Διαγώνιο σουτ από τον Α. Φραγκούλη, μπλοκάρει την μπάλα ο Θεοδωρακόπουλος

45΄Συρτή σέντρα από τον Βασιλογιάννη, ο Κάππας από καλή θέση κάνει το σουτ, απομακρύνουν την μπάλα οι αμυντικοί του Απόλλωνα

53΄ 2-0 Ατομική προσπάθεια και σουτ από τον Νάκο, η μπάλα στα δίχτυα

59΄ Δυνατό σουτ από τον Βασιλόγιαννη απομακρύνει την μπάλα ο Θεοδωρακόπουλος

60΄ Δυνατό σουτ από τον Κάππα, η μπάλα στην εσωτερική πλευρά των διχτύων

71΄Εκτέλεση κόρνερ από τον Φ. Κορομηλά, κεφαλιά του Δαλαγιώργου άουτ

72΄Δυνατό σουτ του Βασιλόγιαννη, η μπάλα στο δοκάρι και στην επαναφορά ο Κούσης σουτάρει άουτ