Αρχική Επικαιρότητα Αποτελέσματα Β΄κατηγορίας (21/12) ΕπικαιρότηταΤοπικές Κατηγορίες Αποτελέσματα Β΄κατηγορίας (21/12) Από giannis - 21 Δεκεμβρίου 2019 FacebookTwitterPinterestWhatsApp ΣΑΒΒΑΤΟ 21-12-2019 ΩΡΑ 15:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2-4 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2-1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 1-1 ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παραμένει στον πάγκο της Α.Ε. Αγίου Δημητρίου ο Γιώργος Γιάκος Απο τον Ολυμπιακό δανεικός στον Πανσερραϊκό ο Αγρινιώτης Θανάσης Κουτσογούλας Νοκ άουτ για 5 εβδομάδες ο Αγαπάκης