Με γκολ του Αποστολάκη στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Ηρακλής Αστακού νίκησε με 2-1 τον Νέο Αμφίλοχο.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 65΄με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Στεργίου. Το πέναλτι κέρδισε ο Καμμένος, ο οποίος ανατράπηκε μέσα στην περιοχή από τον Ταφάνι. Ο Ηρακλής ισοφάρισε στο 82΄ με τον Ζαφείρη, για να διαμορφωθεί το τελικό 2-1, για τους γηπεδούχους στο 93΄με τον Αποστολάκη

Διαιτητής: Τσοπλάκος

Βοηθοί: Ροδάτος, Αναστασίου

Ηρακλής Αστακού (Γιάννης Λιάκας): Κατερινόπουλος, Κοντοζήσης, Λιβάνης, Ταφάνι, Κωνσταντίνου, Κοκώνης Ε. (76΄ Μαλιγιάννης), Αποστολάκης, Κατσιγιάννης (79΄Κοσμάς), Κοτρότσος, Ζαφείρης, Μπαρμπαρούσης (68΄ Μπαλάφας).

Νέος Αμφίλοχος (Λάκης Παπαχρήστος): Ρόκκος, Μπούρος, Γουρούνας, Γιαννοκώστας, Τσόλκας, Ζοτάι, Στραβοδήμος (77΄ Αυγέρης), Μπουμπούλης, Κοκώνης Σ., Στεργίου, Καμμένος.