Αρχική Επικαιρότητα Ποινολόγιο 20η αγωνιστική ΕπικαιρότηταΠαναιτωλικός Ποινολόγιο 20η αγωνιστική Από giannis - 29 Ιανουαρίου 2021 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Οι παρακάτω ποδοσφαιριστές δεν έχουν δικαίωμα συμμετοχής την 20ή αγωνιστική: Έκτιση ποινών με επιλογή αγωνιστικών ημερών, σύμφωνα με το άρθρο 7, παρ. 4 του Πειθαρχικού Κώδικα: ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παραμένει στον πάγκο της Α.Ε. Αγίου Δημητρίου ο Γιώργος Γιάκος Απο τον Ολυμπιακό δανεικός στον Πανσερραϊκό ο Αγρινιώτης Θανάσης Κουτσογούλας Νοκ άουτ για 5 εβδομάδες ο Αγαπάκης