Τον αγωνιστικό τους σχεδιασμό και παράλληλα τα θέματα της προετοιμασίας, προχωρούν στον Ιδομενέα Εμπεσού, ώστε η ομάδα να προετοιμαστεί κατάλληλα για το δύσκολο πρωτάθλημα της Β΄ κατηγορίας του νομού μας, το οποίο και δήλωσε συμμετοχή
Την Δευτέρα 6 Σεπτεμβρίου στις 7.00 το απόγευμα ο σύλλογος αρχίζει την προετοιμασία για την νέα σεζόν. Οι πληροφορίες αναφέρουν ότι υπάρχει συμφωνία με προπονητή, ο οποίος θα ανακοινωθεί άμεσα, καθώς και με ποδοσφαιριστές που θα στελεχώσουν την ομάδα.
Επίσης η διοίκηση του Ιδομενέα Εμπεσού βρισκεται πολύ κοντά στην ανακοίνωση «επιθετικού», ο οποίος θα «ανεβάσει» επίπεδο τον σύλλογο.
Όλα αυτά θα γίνουν γνωστά στο ξεκίνημα της προετοιμασίας
Η ανακοίνωση του συλλόγου αναφέρει:
![🗓️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1.5/16/1f5d3.png)
![🗓️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1.5/16/1f5d3.png)
![⌚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t81/1.5/16/231a.png)
![⌚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t81/1.5/16/231a.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f4cd.png)
Δείτε το εντυπωσιακό βίντεο :
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2928970404009273&id=100006890255548