Αρχική Γ' Εθνική Παναγρινιακός : Ορίστηκε η αναμέτρηση κυπέλλου με την ΠΟ Ελασσόνας Γ' Εθνική Παναγρινιακός : Ορίστηκε η αναμέτρηση κυπέλλου με την ΠΟ Ελασσόνας Από giannis - 8 Σεπτεμβρίου 2021 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Η ΕΠΟ με ανακοίνωσή της όρισε τα ματς της 2ης φάσης του κυπέλλου Ελλάδας. Η αναμέτρηση Παναγρινιακός-ΠΟ Ελασσόνας ορίστηκε για το Σάββατο 11 Σεπτεμβρίου στις 4.00 το μεσημέρι στο γήπεδο του Αγίου Κωνσταντίνου ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Γ Εθνική : Μια ακόμα ομάδα που δήλωσε συμμετοχή δείχνει αδυναμία να αντεπεξέλθει Γ’ Εθνική : Πρόσκληση σε οκτώ ομάδες για το νέο Πρωτάθλημα! Αμβρακικός Βόνιτσας: «Το όνειρο μας δυναμώνει»