Αρχική Παναιτωλικός Η πρώτη αποστολή της σεζόν Παναιτωλικός Η πρώτη αποστολή της σεζόν Από giannis - 10 Σεπτεμβρίου 2021 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Εκτός αποστολής ο Φλόρες ο οποίος ακόμη ταξιδεύει.. Επίσης εκτός αποστολής και οι τραυματίες Μπαρμπόσα, Μελίσσας, Αποστολάκης 20 παίχτες είναι στην διάθεση του προπονητή Γιάννη Αναστασίου και είναι οι εξής: ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Απρόοπτο με Αγαπάκη στον Παναιτωλικό Αλέξης Κούλος: Από τον Άρη Πατρών στην Κ17 του Παναιτωλικού Φιλικός αγώνας με τον Βόλο – Εισιτήρια