Με ανακοίνωσή της ο σύλλογος του Παναγριναικού ευχαριστεί την ΠΑΕ Παναιτωλικός για την παραχώρηση του γηπέδου για τον αγώνα κυπέλλου με τον ΑΟ Τρικάλων.
Αναλυτικά η ανακοίνωση αναφέρει τα εξής:
Η Διοίκηση του ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΥ ευχαριστεί την ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ για την άμεση ανταπόκρισή της με την παραχώρηση του γηπέδου την Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου, για τη διεξαγωγή του παιχνιδιού ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ – Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΩΝ στα πλαίσια της 3ης φάσης του ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ.
![](https://agriniogoal.gr/wp-content/uploads/2021/09/242888267_101292998991579_4911902700612500255_n-.jpg)