Τέταρτη συνεχόμενη νίκη για την Αναγέννηση Στάνου, και παραμένει σε απόσταση δυο βαθμών από τον πρωτοπόρο Απόλλωνα Θέρμου

Οι γηπεδούχοι ξεκίνησαν δυνατά και στο 15΄μετά από εκτέλεση κόρνερ του Παγώνη, ο Κοκώνης με κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. Τρία λεπτά αργότερα ο Σεραφίγγος με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι έφερε το ματς στα «ίσα».

Ο Κοκώνης με κεφαλιά μετά από σέντρα του Παγώνη στο 25΄έδωσε και πάλι το προβάδισμα στην Αναγέννηση Στάνου, (2-1) σκορ με το οποίο τελείωσε το πρώτο ημίχρονο.

Στο 70΄ακυρώθηκε γκολ του Τσιούνη , για την Αναγέννηση, ενώ στο 81΄ο Αγγέλης με κοντινό σουτ μετά από ατομική προσπάθεια του Τσιούνη διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

Διαιτητής : Τσοπλάκος

Βοηθοί : Κολοσιώνης, Βασιλείου Χρ.