Αρχική Παναιτωλικός Στη Λεωφόρο ο Αναστασίου, βλέπει το ΠΑΟ Β – ΑΕΚ Β Παναιτωλικός Στη Λεωφόρο ο Αναστασίου, βλέπει το ΠΑΟ Β – ΑΕΚ Β Από giannis - 14 Νοεμβρίου 2021 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Στη Λεωφόρο ο Γιάννης Αναστασίου. Βλέπει το Παναθηναϊκός Β – ΑΕΚ Β. Το ματς του Παναθηναϊκού Β με την ΑΕΚ Β που διεξάγεται αυτή την ώρα στη Λεωφόρο παρακολουθεί ο προπονητής του Παναιτωλικού, Γιάννης Αναστασίου. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Απρόοπτο με Αγαπάκη στον Παναιτωλικό Αλέξης Κούλος: Από τον Άρη Πατρών στην Κ17 του Παναιτωλικού Φιλικός αγώνας με τον Βόλο – Εισιτήρια