Από την Επιτροπή Πρωταθλήματος, ανακοινώνεται ότι ο προγραμματισμένος αγώνας του ΣΑΒΒΑΤΟΥ 27/11/2021 για το πρωτάθλημα Β’ κατηγορίας, ΧΡΥΣΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ, ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ, λόγω επιβεβαιωμένων κρουσμάτων covid-19.
Χρησιμοποιούμε cookie για την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων, την παροχή λειτουργιών κοινωνικών μέσων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μαςΑποδέχομαιΛεπτομέρειες