ΣΑΒΒΑΤΟ 4-12-2021 ΩΡΑ 15:00
ΘΕΡΜΟΥ 130 ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΤΟΧΗΣ 131 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΤΑΚΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 132 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΛΑΥΡΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 133 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΜΠΑΞΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ: ΒΙΤΣΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ
ΟΧΘΙΩΝ 134 ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 135 ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 136 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5-12-2021 ΩΡΑ 11:30
ΓΑΒΑΛΟΥΣ 137 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΆΧΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΜΠΕΚΙΡΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5-12-2021 ΩΡΑ 15:00
ΚΑΤΟΧΗΣ 138 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 139 ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΑΣΤΑΚΟΥ 140 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 141 ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΓΟΥΛΑΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ 142 ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ Ε.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 143 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 144 ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 145 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ. – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ/ΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ