Ο Αποστολάκης επέστρεψε στον Παναιτωλικό, όμως παραμένουν αρκετά τα προβλήματα ενόψει της αναμέτρησης με τον Αρη.
Οι Μπακάκης, Μόρσεϊ, Ντουάρτε, Βαρόνε παραμένουν νοκ άουτ, όπως και ο Χατζηθεοδωρίδης που δεν είναι 100% έτοιμος.
Η αποστολή των «κυανοκίτρινων» αποτελείται από τους Ανέστη, Αποστολάκη, Χουχούμη, Μλάντεν, Καρέλη, Πέδρο, Νταγκό, Ντίας, Λάρσον, Μάρτενσον, Φλόρες, Κολοβό, Ξενιτίδη, Σενγκέλια, Λαζαρίδη, Στεργιάκη, Τσιγγάρα, Μαλή, Λιάβα, Αναστασόπουλο και Νικολάου.