Σε αγώνα της Β΄Κατηγορίας (2ος όμιλος) που έγινε την Κυριακή το πρωί στο ΔΑΚ Αγρινίου ο Αστέρας Καμαρούλας νίκησε με 2-1 την ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου.

Η ΑΕΚ προηγήθηκε στο 10΄με κεφαλιά του Μπακέλα, για να ισοφαρίσει ο Προβίδας έξι λεπτά αργότερα με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι. Η χρυσή αλλαγή του Παναγιώτη Βραχωρίτη ο Ζάγκας λίγα λεπτά μετά την είσοδό του στον αγωνιστικό χώρο (83΄) με κοντινό πλασέ πέτυχε το νικητήριο γκολ για τον Αστέρα Καμαρούλας (2-1).

24 βαθμοί για τον Αστέρα Καμαρούλας, 22 βαθμοί η ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου.

Διαιτητής : Καζανάς

Βοηθοί: Μπάκας, Κοσυφαρίνη

Αστέρας Καμαρούλας (Παναγιώτης Βραχωρίτης)

Κατσούπης, Καντάνης, Ζαμπάρας, Παναγιωτόπουλος, Προβίδας, Καπέλης (88΄Γιωτόπουλος), Σαμψώνας (88΄ Παπαγεωργίου), Ζαρέντης (88΄Σώζος), Μήκας (61΄Αριστόπουλος), Πετρονικολός, Κουκουγιάννης (72΄Ζάγκας)