Έβρεχε γκολ .. ασορτί με τον καιρό την Κυριακή το πρωί στο γήπεδο του Αγίου Κωνσταντίνου

Σε αγώνα που έγινε το πρωί της Κυριακής στο γήπεδο του Αγίου Κωνσταντίνου, η γηπεδούχος ΑΕΚ νίκησε με 7-0 τον ΑΟ Σκουτεράς.

Ο Σωτηρίου στο 8΄ άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους, για να διπλασιάσει τα τέρματα στο 20΄ο Μπακέλας. Στο 27΄ο Τριάντης πέτυχε το τρίτο γκολ της ΑΕΚ, και ο Βλάχος στο 35΄κάνει το 4-0. Τέσσερα λεπτά αργότερα ο Λιάβας πετυχαίνει το πέμπτο γκολ της ΑΕΚ, και στο φινάλε του πρώτου ημιχρόνου (44΄) ο Δ. Κωστόπουλος στην προσπάθεια να απομακρύνει την μπάλα την έστειλε στα δίχτυα της ομάδας του (6-0).

Ένα ακόμη γκολ για τους γηπεδούχους στο 56΄με τον Βασιλόπουλο διαμόρφωσαν το τελικό αποτέλεσμα της αναμέτρησης 7-0.

Διαιτητής : Καζανάς

Βοηθοί : Μπουκουβάλας, Ροδάτος

ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου (Βασίλης Βασιλόπουλος)

Πριόβολος, Σωτηρίου, Καπετανάκης, Κασούμης (46΄Στρατομήτρος), Μαντόγλου, Στεφανίδης (46΄Κρανιάς), Μπακέλας (46΄Βασιλόπουλος), Τσούφης, Λιάβας (46΄Χρόνης), Τριάντης (46΄Ζέρβας), Βλάχος