Αρχική Μπάσκετ Κρόνος Αγρινίου : Έναρξη συνεργασίας με Νίκο Κατερινόπουλο Μπάσκετ Κρόνος Αγρινίου : Έναρξη συνεργασίας με Νίκο Κατερινόπουλο Από giannis - 19 Αυγούστου 2023 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Η Αθλητική Ακαδημία Κρόνος Αγρινίου ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας της με τον Νίκο Κατερινόπουλο για την σεζόν 2023-2024. Τον καλωσορίζουμε και του ευχόμαστε υγεία και πολλές επιτυχίες με την ομάδα μας!, αναφέρει η ανακοίνωση του συλλόγου. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Εθνική Ελλάδας μπάσκετ: Οι αντίπαλοι και το πρόγραμμα στους Ολυμπιακούς Αγώνες ΓΣ Χαρίλαος Τρικούπης: Όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν… Ο Ντίνος Καλαμπάκος συνεχίζει στη Δόξα Λευκάδας