Ορίστηκαν οι αγώνες και οι διαιτητές στον 3ο όμιλο της Γ΄Εθνικής που συμμετέχει και η ΑΕ Μεσολογγίου.
Στη αναμέτρηση ΑΕΜ- ΑΟ Πυλίου Κω, διαιτητής είναι ο Νεόφυτος Αντωνιάδης από την Κεφαλονιά-Ιθάκη (φωτο). Ο αγώνας θα γίνει στο γήπεδο του Αιτωλικού την Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου με ώρα έναρξης στις 13.00
Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής :
Κυριακή 17.09.2023 16:00 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ- ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής : ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α΄ βοηθός : ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΗΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
Β΄ βοηθός : ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
17.09.2023 14:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΡΚΟ- ΑΕ ΜΥΚΟΝΟΥ
Διαιτητής : ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
Α΄ βοηθός : ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
Β΄ βοηθός : ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
17.09.2023 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ -ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
Διαιτητής : ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΚΗΣ
Α΄ βοηθός : ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
Β΄ βοηθός : ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
17.09.2023 16:00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΙΑΛΥΣΟΣ- ΒΥΖΑΣ
Διαιτητής : ΨΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Α΄ βοηθός : ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
Β΄ βοηθός : ΤΖΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
17.09.2023 13:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ
Διαιτητής : ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ
Α΄ βοηθός : ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
Β΄ βοηθός : ΓΚΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
17.09.2023 13:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ- ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ
Διαιτητής : ΜΑΡΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Α΄ βοηθός : ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Β΄ βοηθός : ΜΠΕΚΙΑΡΙ ΛΟΡΕΝ ΑΘΗΝΩΝ
17.09.2023 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ -ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Διαιτητής : ΚΕΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
Α΄ βοηθός : ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
Β΄ βοηθός : ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
17.09.2023 12:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ -ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής : ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Α΄ βοηθός : ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Β΄ βοηθός : ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
17.09.2023 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ -ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
Διαιτητής : ΔΡΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Α΄ βοηθός : ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Β΄ βοηθός : ΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ