Για το πρωτάθλημα της Γ΄κατηγορίας οι Άτλαντες Αγρινίου νίκησαν εκτός έδρας με 4-2 την Αναγέννηση Ρίγανης.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 22΄με τον Δ. Τσιλιγιάννη. Τέσσερα λεπτά αργότερα ο Λαυράνος έφερε το ματς στα «ίσα» 1-1 σκορ πρώτου ημιχρόνου.

Στην επανάληψη οι Άτλαντες Αγρινίου με γκολ του Ρούγκα στο 51΄και του Τζαχρήστου στο 58΄πήραν προβάδισμα (1-3). Μείωσε σε 2-3 στο 76΄ο Δ. Κουτρομάνος για την Αναγέννηση,  για να διαμορφώσει το τελικό 2-4 στο 89΄ο Α. Λαυράνος.

Διαιτητής : Κακατσίδης

Βοηθοί : Καζανάς, Μπελέσης

Αναγέννηση Ρίγανης ( Γεράσιμος Γραμμένος)

Παλαιοπάνος, Χαραλάμπους Ε (72΄Σιάσος), Κουτρομάνος Π., Σταμάτης, Χαραλάμπους Γ. (62΄Μαργώνης), Τσιλιγιάννης Α. (62΄Σκεπετάρης), Κουτρομάνος Δ., Μάκα, Τσιλιγιάννης Δ., Παχής, Γκινολάρη.

Άτλαντες Αγρινίου (Χρυσόστομος Τεγούσης)

Χαρόπουλος, Τάφα, Φαρμάκης, Πάγια Α., Σουραβλιάς, Καμπάση, Λίτσος (75΄Λαυράνος Α.), Ρούγκας, Λαυράνος Α., Τζαχρήστος, Τέλιος (75΄Μπακάλης)