Καλή εμφάνιση και «τρίποντο» για τον Αχιλλέα Γραμματικούς που νίκησε την Αναγέννηση Ρίγανης με 3-0. Ο αγώνας ήταν για το πρωτάθλημα της Γ΄κατηγορίας και  έγινε την Κυριακή το μεσημέρι στο γήπεδο της Γραμματικούς

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 22΄ με σκόρερ τον Β. Κοκορώνη. Ο Σταμούλης με εύστοχο χτύπημα πέναλτι ένα λεπτό πριν την λήξη του ημιχρόνου διπλασιάζει τα τέρματα για την ομάδα του. Το τελικό 3-0 διαμόρφωσε στο φινάλε της αναμέτρησης ο Ν. Ζάχος

Διαιτητής : Καραπιπέρης

Βοηθοί : Κουτρομάνος, Θώδης

Αχιλλέας Γραμματικούς ( Κώστας Θεοδωρόπουλος)

Θεοδωρόπουλος Γ., Λύγκας, Ζάχος Δ., Θεοδωρόπουλος Ι., Σταμούλης, Κουτρουλιας, Λυκογεωργος, Κοκορώνης Γ., Κοκορώνης Β. (60΄Ζάχος Ν.), Καλύβας Ν., Κοκορώνης Κ.

Αναγέννηση Ρίγανης ( Γεράσιμος Γραμμένος)

Τσώλης, Παλαιοπάνος (62΄Πρίτσης), Κουτρομάνος Π., Σκεπετάρης, Χαραλάμπους Γ., Χαραλάμπους Χ., Νικολλα, Τσιλιγιάννης Α., Τσιλιγιάννης Δ., Σαμαράς, Παχής