Καιγόταν για το τρίποντο o Αστέρας Καμαρούλας. Δημιούργησε ευκαιρίες με πρωταγωνιστή τον Γαλαζούλα, κυρίως στο πρώτο ημίχρονο, αλλά και στην επανάληψη , δίχως όμως να πετύχει γκολ.

Από την άλλη μεριά η ΑΕΚ κατόρθωσε με γκολ του Τριάντη στο 15΄με απευθείας εκτέλεση φάουλ από μακρινή απόσταση να «δραπετεύσει» με τους 3 βαθμούς της νίκης (0-1) από μια δύσκολη έδρα (γήπεδο Ρηγανά) και πλέον ατενίζει το μέλλον με αισιοδοξία.

Δεν υπήρξε αλλαγή στην πρώτη θέση της βαθμολογίας στο 2ο όμιλο της Β΄κατηγορίας . Παραμένει στην δεύτερη θέση ο Αστέρας Καμαρούλας, με έναν πόντο διαφορά από τον πρωτοπόρο Ιδομενέα, που επίσης γνώρισε την ήττα. Στην 4η θέση η ΑΕΚ Αγίου Κων/νου με 19 βαθμούς

Διαιτητής : Καζανάς

Βοηθοί : Ζαχαράτος, Ντρέλιας

Αστέρας Καμαρούλας (Παναγιώτης Βραχωρίτης)

Τάγκαλος, Αριστόπουλος ( 46΄Παναγιωτόπουλος), Ζαμπάρας, Γιώτης, Κωστής, Πετρονικολός, Σαμψώνας ( 75΄Ξηροκώστας), Σαλαγιάννης ( 80΄Καπέλης), Ελευθερίου (  46΄ Κουκουγιάννης), Γαλαζούλας, Ζάγκας

ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου (Θόδωρος Μουχάνης)

Λιάπης Ε., Ρόμπολας, Λιάπης Κ. ( 46΄ Καρανταλής), Σωτηρίου, Καπετανάκης, Μαντόγλου, Σώζος, Τριάντης ( 85΄ Θώδης), Κρανιάς (85΄Κοκώνης), Αυγέρης ( 80΄ Μακρής), Καρακασίδης