Ο έμπειρος επιθετικός Παναγιώτης Τσιούνης και πρώτος σκόρερ της κατηγορίας ήταν ο απόλυτος πρωταγωνιστής της αναμέτρησης και «καθάρισε» με χατ τρικ για τον Άρη Λεπενούς στην αναμέτρηση του Σαββάτου με τον Ατρόμητο Αντιρρίου.

Στο 30ο λεπτό άνοιξε το σκορ για να διπλασιάσει τα τέρματα για την ομάδα του στο 72ο λεπτό , και στο 80΄ανέβασε τον δείχτη του σκορ στο 3-0 . Ο Ατρόμητος Αντιρρίου μείωσε στο 90΄με σκόρερ τον Μπούζα

Οι γηπεδούχοι είχαν την υπεροχή, χάνοντας ορισμένες ευκαιρίες για περισσότερα γκολ.

Στην έκτη θέση της βαθμολογίας ο Άρης Λεπενούς με 31 βαθμούς, 12 οι βαθμοί για τον Ατρόμητο Αντιρρίου, ο οποίος βρίσκεται στην προτελευταία θέση της βαθμολογίας.

Διαιτητής : Βλάχος

Βοηθοί : Μπάκας, Κοσυφαρίνη