Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | |||
ΣΩΜΑΤΕΙΟ | ΒΑΘΜΟΙ | ||
1. | ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ | 6 | |
2. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ | 4 | |
3. | ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ | 4 | |
4. | ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 3 | |
5. | ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ | 3 | |
6. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ | 3 | |
7. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ | 3 | |
8. | ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ | 1 | |
9. | ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ | 1 | |
10. | ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 0 | |
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α | ΣΩΜΑΤΕΙΟ | ΒΑΘΜΟΙ |
1. | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | 6 |
2. | ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ | 6 |
– | ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ | 6 |
4. | ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ | 4 |
5. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ | 3 |
6. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ | 3 |
7. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 1 |
8. | ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ | 0 |
9. | ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ | 0 |
10. | ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ | 0 |
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α | ΣΩΜΑΤΕΙΟ | ΤΕΡΜΑΤΑ
ΥΠΕΡ |
ΤΕΡΜΑΤΑ
ΚΑΤΑ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1. | ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ | 10 | 1 | 6 |
2. | ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ | 3 | 0 | 6 |
3. | ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ | 3 | 2 | 4 |
4. | ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ | 5 | 5 | 2 |
5. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ | 3 | 3 | 2 |
6. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ | 4 | 5 | 1 |
7. | ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ | 2 | 5 | 1 |
8. | ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ | 1 | 3 | 1 |
9. | ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ | 0 | 1 | 0 |
10. | ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ | 0 | 6 | 0 |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Τα σωματεία ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ και ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ έχουν από έναν αγώνα λιγότερο. |
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α/Α | ΣΩΜΑΤΕΙΟ | ΒΑΘΜΟΙ |
1. | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ | 3 |
2. | ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ | 3 |
3. | ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ | 1 |
– | ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ | 1 |
5. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ | 0 |
6. | ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ | 0 |
7. | ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 0 |
8. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 | 0 |
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Τα σωματεία ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ και ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ έχουν από έναν αγώνα λιγότερο.
Το πρόγραμμα αγώνων από 19 έως 20/11/2022.
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-11-2022 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)
ΛΥΓΙΑΣ ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΡΜΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-11-2022 ΩΡΑ 15:00
ΛΕΩΝ. ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΚΑΤΟΧΗΣ ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΧΘΙΩΝ ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΑΒΑΛΟΥΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2022 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)
ΛΥΓΙΑΣ ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2022 ΩΡΑ 11:00
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΣΤΑΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2022 ΩΡΑ 15:00
ΑΣΤΑΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΛΥΓΙΑΣ ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ – ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ
ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Οι αγώνες ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ (Γ’ κατηγορία) και ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 (Κ-16) δεν ορίζονται λόγω αναμονής απόφασης Γ.Γ.Α.