Οι αγώνες της Super League και της Basket League ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα.
Τι θα δούμε σήμερα:
11:00 Eurosport 1
Πινγκ πονγκ: Παγκόσμιο Κύπελλο ανδρών
Γαλλία
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Κίελο-Κολονία
Bundesliga 2
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης-Λεβάντε
LaLiga Santander
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League
14:55 Eurosport 1
Σνούκερ: Αγγλικό Όπεν
Home Nations Series, ημιτελικοί
15:45 ΕΡΤ2
Ρέθυμνο – ΑΕΚ
Basket League
15:45 ΕΡΤ2
Κολοσσός – Κύμη
Basket League
15:45 ΕΡΤ2
Περιστέρι – Χολαργός
Basket League
16:00 Novasports 1HD
Ρόμα – ΣΠΑΛ
Serie A
16:00 ΕΡΤ HD
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος
Super League
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Νυρεμβέργη-Χόφενχαϊμ
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Άουγκσμπουργκ-Λειψία
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Στουτγκάρδη-Ντόρτμουντ
Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι-Μπέρνλι
Premier League
17:00 Novasports 2HD
Μπρέντφορντ – Μπρίστολ Σίτι
Championship
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια-Λεγανές
LaLiga Santander
18:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ΑTP 250 European Open Antwerp, 2ος Ημιτελικός
Τένις
18:00 Novasports 5HD
Σάλτσμπουργκ – Βάκερ Ίνσμπρουκ
Αυστριακό πρωτάθλημα
18:00 Novasports 4HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Αμιάν
Ligue 1
18:00 ΕΡΤ2
ΠΑΟΚ – Προμηθέας
Basket League
18:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Ούνικς Καζάν-Ζιέλονα Γκόρα
VTB United League
18:15 Novasports 1HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός
Super League
19:00 Novasports 2HD
Γιουβέντους – Τζένοα
Serie A
19:00 ΕΡΤ HD
Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ
Super League
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Βιγιαρεάλ-Ατλέτικο Μαδρίτης
LaLiga Santander
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε-Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Χάντερσφιλντ-Λίβερπουλ
Premier League
19:30 Novasports 3HD
Ντέρμπι – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship
20:30 Novasports 1HD
AEΛ – Λαμία
Super League
20:50 COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX. 3ες Ελεύθερες Δοκιμές
Μηχανοκίνητος αθλητισμός
21:00 Novasports 4HD
Στρασμπούρ – Μονακό
Ligue 1
21:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Τενερίφη-Εστουντιάντες
ACB Liga Endesa
21:30 Novasports 2HD
Ουντινέζε – Νάπολι
Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα-Σεβίλη
LaLiga Santander
21:45 Novasports 3HD
Χερενφέιν – Άγιαξ
Eredivisie
23:50
COSMOTE SPORT 5 HD
FORMULA 1 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές
Μηχανοκίνητος αθλητισμός