Στις νίκες επέστρεψε η ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου.

Η ομάδα του Αρτέμη Ροδίτη στα πλαίσια της 14ης αγωνιστικής  νίκησε την Κυριακή το μεσημέρι στο γήπεδο του Αγίου Κωνσταντίνου τον Αστέρα Καμαρούλας με 3-1 και έφτασε τους 20   βαθμούς στο πρωτάθλημα της Β΄κατηγορίας του 2ου ομίλου.

Στο αγωνιστικό μέρος της συνάντησης οι γηπεδούχοι με απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Κ. Νικολόπουλο πήραν προβάδισμα στο σκορ με την συμπλήρωση του πρώτου τέταρτου στην αναμέτρηση.

Ο σκόρερ της ΑΕΚ στο τελευταίο λεπτό του πρώτου ημιχρόνου με εκτέλεση κόρνερ σημάδεψε σωστά τον Αντωνόπουλο, ο οποίος με κεφαλιά διπλασίασε τα τέρματα για την ομάδα του.

Στο 52΄ο Ρήγας  με σουτ πέτυχε το τρίτο γκολ της ΑΕΚ.

Το τελικό αποτέλεσμα του αγώνα (3-1) διαμορφώθηκε στο 62΄με γκολ που πέτυχε ο Λαίνας για τον Αστέρα Καμαρούλας

Διαιτητής της αναμέτρησης ήταν ο Τσοπλάκος, με βοηθό τον Ροδάτο και τον Κελεπούρη

ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου (Αρτέμης Ροδίτης)

Παπαθανασόπουλος, Κατσιμπίνης, Μπαλάσκας, Ξανθόπουλος, Χολιασμένος, Μαντόγλου (86΄Μακρής), Πλιάτσικας (75΄Γράψας), Αντωνόπουλος, Ρήγας (58΄Νικολόπουλος Ι), Τσιαμπούλας (66΄Προδρομίτης), Νικολόπουλος Κ

Αστέρας Καμαρούλας (Παναγιώτης Βραχωρίτης)

Μορβάν, Αριστόπουλος, Πίτλιγκερ, Παναγιωτόπουλος, Γιώτης, Γρηγορόπουλος, (58΄Δράκος Ν.), Τρομπούκης, Καπέλης(63΄Δράκος Μ.), Σταθοχρηστόπουλος (36΄Τηλιγάδας), Λαίνας. Κατσώρης