Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2019-2020
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΑΕ ΕΥΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΙΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 21957 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΙΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ
ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957
ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2019-2020
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΡΕΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΡΕΠΟ ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΡΕΠΟ ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΡΕΠΟ ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2019-2020
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ –ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ- ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ ΒΑΛΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ