ΣΑΒΒΑΤΟ 22-2-2020 ΩΡΑ 10:30 (Κ-14)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 138 ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-2-2020 ΩΡΑ 10:30 (Κ-16)
ΛΥΓΙΑΣ 139 ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΚΩΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΕΜΙΛΕΩΝ 140 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΡΕΝΤΖΕΠΗΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 141 ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΣΑΒΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-2-2020 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 142 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΜΠΡΗ
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ 143 ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΚΟΣΥΦΑΡΙΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΜΑΡΑ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ 144 ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ – ΓΙΑΛΙΚΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 145 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΕΦΑΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΣΟΥΝΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-2-2020 ΩΡΑ 15:00 (Κ-16)
ΕΜΙΛΕΩΝ 146 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-2-2020 ΩΡΑ 15:30
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 410 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΕ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. – ΜΠΑΚΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΟΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ 411 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι.
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΑΣΣΗΣ
ΑΣΤΑΚΟΥ 412 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ
ΓΟΥΡΙΑΣ 413 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΜΠΑΘΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΟΥΤΡΟΥ 414 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΛΑΥΡΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΟΜΑΡΑΣ
ΚΑΤΟΧΗΣ 415 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΑΞΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΡΗΓΑΝΑ 416 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 417 ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΤΣΟΥΝΗ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 418 ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΒΛΑΧΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΜΑΡΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23-2-2020 ΩΡΑ 11:00 (Κ-14)
ΛΥΓΙΑΣ 147 ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΑΞΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΣΑΗ
ΕΛΠΙΔΩΝ 148 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.
ΙΑΤΡΟΣ: ΜΠΑΝΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23-2-2020 ΩΡΑ 11:00 (Κ-16)
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 149 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΜΠΑΘΑ
ΑΣΤΑΚΟΥ 150 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23-2-2020 ΩΡΑ 15:30
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 419 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ. – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΜΠΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 420 ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ – ΑΟ ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 421 ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΕ ΛΕΣΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ – ΤΣΑΜΠΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 422 ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠ. – ΔΗΜΟΒΙΤΣΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΝΤΡΕΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ 423 ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΖΥΓΑΣ – ΤΑΚΟΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ Ι.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΡΙΓΑΝΗΣ 424 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ 425 ΑΟ ΙΝΑΧΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 426 ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ/ΤΗΣ: ΚΑΣΚΑΡΙΚΗ