Ανακοινώθηκε από τη Super League το πρόγραμμα για τα πρωταθλήματα Κ15, Κ17 και K20, με τις ημερομηνίες, τις ώρες και τα γήπεδα διεξαγωγής των αγώνων.
Τα παιχνίδια θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 5-6 Νοεμβρίου 2016.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:
Κ20
10η Αγωνιστική
ΑΓΩΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
---|---|---|---|
A.E.K.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. | ΔΗΜ. ΣΠΑΤΩΝ | 05 Νοε 2016 | 11:00 |
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ | ΕΓΚ. ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ | 05 Νοε 2016 | 11:00 |
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. | ΕΓΚ. ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ | 05 Νοε 2016 | 12:00 |
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΕΘΝ. ΣΤ. ΜΙΚΡΑΣ | 06 Νοε 2016 | 10:00 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-Π.Α.Ο.Κ. | ΛΑΥΡΑΣ | 06 Νοε 2016 | 11:00 |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-Α.Ε.Λ. | EMILEON | 06 Νοε 2016 | 11:30 |
Α.Ο.Κ.-ΒΕΡΟΙΑ | ΚΑΝΟΝΙ | 06 Νοε 2016 | 12:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ | 06 Νοε 2016 | 12:00 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Κ20
ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | ΒΑΘΜ. | ΝΙΚ. | ΙΣ. | ΗΤΤ. | ΓΚΟΛ | ΔΙΑΦ. | |
1. | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | 7 | 21 | 7 | 0 | 0 | 22-4 | 18 |
2. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | 7 | 19 | 6 | 1 | 0 | 18-0 | 18 |
3. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | 7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 15-6 | 9 |
4. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | 7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 13-4 | 9 |
5. | ΠΑΟΚ | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 12-6 | 6 |
6. | ΑΕΛ | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 11-9 | 2 |
7. | ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 9-8 | 1 |
8. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. | 7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 10-11 | -1 |
9. | ΞΑΝΘΗ | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10-13 | -3 |
10. | AEK | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8-19 | -11 |
11. | ΑΟΚ | 7 | 6 | 1 | 3 | 3 | 6-10 | -4 |
12. | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ * | 6 | 5 | 2 | 1 | 3 | 8-08 | -10 |
13. | ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 5-13 | -8 |
14. | ΒΕΡΟΙΑ | 6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 4-15 | -11 |
15. | ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ | 6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3-10 | -7 |
16. | ΗΡΑΚΛΗΣ | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 2-20 | -18 |
* O Πλατανιάς Κ20, έχει -2 βαθμούς
Κ17
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική – 2ος Γύρος
ΑΓΩΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
---|---|---|---|
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ | EMILEON | 05 Νοε 2016 | 12:30 |
Α.Ε.Λ.-ΒΕΡΟΙΑ | ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | 05 Νοε 2016 | 13:00 |
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Π.Α.Ο.Κ. | ΠΗΓΑΔΙΩΝ | 05 Νοε 2016 | 14:00 |
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-Α.Ο.Κ. | ΕΓΚ.ΕΡ. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ | 06 Νοε 2016 | 14:00 |
Βαθμολογία Όμιλος B’ | |||
# | ΟΜΑΔΑ | ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘ. |
---|---|---|---|
1 | ΒΕΡΟΙΑ | 7 | 16 |
2 | Π.Α.Ο.Κ. | 7 | 14 |
3 | Α.Ο. ΞΑΝΘΗ | 7 | 13 |
4 | ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ | 7 | 13 |
5 | ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ | 7 | 6 |
6 | ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ | 7 | 6 |
7 | Α.Ε.Λ. | 7 | 5 |
8 | Α.Ο.Κ. | 7 | 4 |
Κ15
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
4η Αγωνιστική – 1ος Γύρος
ΑΓΩΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
---|---|---|---|
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ-Π.Α.Ο.Κ. | ΠΗΓΑΔΙΩΝ | 04 Νοε 2016 | 15:30 |
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ | EMILEON | 05 Νοε 2016 | 10:30 |
Α.Ε.Λ.-ΒΕΡΟΙΑ | ΑΜΠΕΛΩΝΑ | 05 Νοε 2016 | 12:30 |
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ |
Βαθμολογία Όμιλος B’ | |||
# | ΟΜΑΔΑ | ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘ. |
---|---|---|---|
1 | Π.Α.Ο.Κ. | 3 | 9 |
2 | ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ | 3 | 6 |
3 | ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ | 3 | 6 |
4 | Α.Ο. ΞΑΝΘΗ | 2 | 3 |
5 | ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ | 2 | 3 |
6 | ΒΕΡΟΙΑ | 2 | 0 |
7 | Α.Ε.Λ. | 3 | 0 |