ΣΑΒΒΑΤΟ 14-1-2017 ΩΡΑ 10:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 122 ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-1-2017 ΩΡΑ 10:30 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΕΜΙΛΕΩΝ 123 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-1-2017 ΩΡΑ 11:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 124 ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 125 ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-1-2017 ΩΡΑ 12:00 (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 126 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-1-2017 ΩΡΑ 12:15 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΕΜΙΛΕΩΝ 127 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ ΑΠ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-1-2017 ΩΡΑ 15:00
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 505 ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΠΑΝΟΥ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 506 ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΧΡΕΛΙΑΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 507 ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΟΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 508 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΑΜΠΑΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ – ΠΟΥΛΙΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΔΟΚΙΜΙΟΥ 509 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΟΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΑΨΑΛΗΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 510 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΟΡΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΘΕΡΜΟΥ 511 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΟΥΖΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΔΑΝΙΑΣ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 512 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΩΣΤΑΡΑΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 513 ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΖΕΡΒΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 514 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΠΑΠΠΑΣ – ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΕΜΙΛΕΩΝ 515 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΑΜΠΡΟΥ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 516 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΞΟΥΡΙΑ
ΡΗΓΑΝΑ 517 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΒΑΪΝΑΣ – ΤΑΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 518 ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΓΑΒΑΛΟΥΣ 519 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΓΟΥΛΑΣ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 520 ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.- ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-1-2017 ΩΡΑ 10:00
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 521 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-1-2017 ΩΡΑ 12:15
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 522 ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΑΚΟΣ – ΤΟΛΗΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-1-2017 ΩΡΑ 15:00
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 523 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 524 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 525 ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 526 ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΜΠΟΤΙΝΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 527 ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΚΑΛΥΒΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 528 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΠΑΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΦΥΤΕΙΩΝ 529 ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ
ΟΧΘΙΩΝ 530 ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΞΟΥΡΙΑ
ΚΑΝΔΗΛΑΣ 531 ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ Ν. – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΖΕΡΒΑΣ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 532 ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΟΛΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 533 ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΜΑΣΤΡΟΥ 534 ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΜΠΟΥΚΑΣ 535 ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΡΙΓΑΝΗΣ 536 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΕ ΚΟΝΟΠΙΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΤΣΑΜΠΑΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ ΑΠ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΖΑΡΚΑΔΑ
ΑΕΤΟΥ 537 ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ