ΚΩΔΙΚΟΣ
ΑΓΩΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 5-12-2015 ΩΡΑ 10:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 67 ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΟΥΣΤΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 5-12-2015 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ 68 ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 69 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 70 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1 – ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
ΑΤΛΑΝΤΩΝ 71 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ. – ΚΑΟΥΡΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΛΟΥΤΡΟΥ 72 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 5-12-2015 ΩΡΑ 11:00 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 73 ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – Ν.ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΓΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΑΣΤΑΚΟΥ 74 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 5-12-2015 ΩΡΑ 12:15 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 75 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΚΟΥΣΤΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 5-12-2015 ΩΡΑ 15:00
ΘΕΡΜΟΥ 381 ΝΕΟΣ ΘΕΡΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΓΥΦΤΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 382 ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΝΤΑΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΡΑΠΤΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 383 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΜΠΑΚΑΚΗ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΜΟΓΙΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΒΑΛΙΝΑ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 384 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΚΕΛΟΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΡΟΜΠΟΛΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 385 ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 386 ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΟΡΡΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ 387 ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΦ/ΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΜΙΖΑΛΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΙΑΣΟΥ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 388 ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΛΑΥΡΑΝΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 389 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΑΤΟΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΩΝ 390 ΑΕ ΒΑΛΤΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΚΟΥΡΤΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 391 ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 392 ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ
ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 393 ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΜΠΑΚΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ
ΙΑΤΡΟΣ: ΠΑΤΛΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 5-12-2015 ΩΡΑ 18:00
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 394 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΑΘΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 6-12-2015 ΩΡΑ 10:30 (ΠΑΙΔΙΚΟ)
ΕΜΙΛΕΩΝ 76 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ. – ΚΑΓΙΑΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 6-12-2015 ΩΡΑ 11:00
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 395 ΑΕΤΟΣ ΣΤΑΜΝΑΣ – ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΛΥΒΑΣ – ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΖΕΡΒΑΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 396 ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΠΠΑΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΚΙΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΜΥΤΙΚΑ 397 ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΝΑΚΗΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 398 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΓΓΕΛΗΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΑΤΣΑΡΕΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ
ΟΧΘΙΩΝ 399 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΕ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 6-12-2015 ΩΡΑ 15:00
ΘΕΡΜΟΥ 400 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ: ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 401 ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΞΥΣΤΡΑΣ Δ. – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ
Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 402 ΓΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ – ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΚΑΠΝΙΣΗ
ΞΗΡΟΠΗΓΑΣΟΥ 403 ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Λ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΗ
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 404 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 405 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΤΟΛΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΙΑΣΟΥ
ΟΧΘΙΩΝ 406 ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΖΑΝΑΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΑΟΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ 407 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΖΑΝΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΜΠΟΤΙΝΗΣ Σ.
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΜΠΟΥ
ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ 408 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΤΣΙΡΩΝΗΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΜΠΟΝΙΑ
Β. ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 409 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΙΖΑΛΟΥ – ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΣΤΑΚΟΥ 410 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΛΙΑΛΙΑΜΠΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ 411 ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΛΑΘΥΡΗΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ
ΦΥΤΕΙΩΝ 412 ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΛΑΣΠΙΤΗ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ 413 ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΕΣΙΝΗΣ – ΒΑΪΝΑΣ – ΠΡΟΒΙΔΑΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΤΣΟΥΝΗ
ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ 414 ΔΥΡΙΕΙΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ – ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΣ- ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β. – ΠΑΛΙΟΥΡΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ: ΖΕΡΒΑΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
ΣΑΒΒΑΤΟΥ: ΠΑΠΠΑΣ – ΤΟΛΗΣ – ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ – ΚΟΥΣΤΑ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΑ ΜΕΛΗ
ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝ. ΚΑΨΑΛΗΣ – ΓΕΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ