Αρχική Παναιτωλικός MVP ο Παπάζογλου Παναιτωλικός MVP ο Παπάζογλου Από giannis - 17 Φεβρουαρίου 2016 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Ο Τάσος Παπάζογλου ήταν ο νικητής στην ψηφοφορία για την ανάδειξη του MVP στον αγώνα με τον Λεβαδειακό. Συγκέντρωσε το 43% των προτιμήσεων όσων συμμετείχαν στην καθιερωμένη ψηφοφορία. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Απρόοπτο με Αγαπάκη στον Παναιτωλικό Αλέξης Κούλος: Από τον Άρη Πατρών στην Κ17 του Παναιτωλικού Φιλικός αγώνας με τον Βόλο – Εισιτήρια