Αρχική Επικαιρότητα Αποτελέσματα Β΄και Γ΄κατηγορίας (16/ 12) ΕπικαιρότηταΤοπικές Κατηγορίες Αποτελέσματα Β΄και Γ΄κατηγορίας (16/ 12) Από giannis - 16 Δεκεμβρίου 2017 FacebookTwitterPinterestWhatsApp ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1-2 ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3-0 ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 1-1 ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ 3-3 ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παραμένει στον πάγκο της Α.Ε. Αγίου Δημητρίου ο Γιώργος Γιάκος Απο τον Ολυμπιακό δανεικός στον Πανσερραϊκό ο Αγρινιώτης Θανάσης Κουτσογούλας Νοκ άουτ για 5 εβδομάδες ο Αγαπάκης