Αρχική Επικαιρότητα Ευχές από την Ακαδημία Θέρμου ΕπικαιρότηταΤοπικές Κατηγορίες Ευχές από την Ακαδημία Θέρμου Από giannis - 22 Δεκεμβρίου 2017 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Η Ακαδημία Θέρμου εύχεται : Καλά Χριστούγεννα σε εσάς και την οικογένειά σας. Ας είναι το Ξεκίνημα της Νέας Χρονιάς αφετηρία μίας δημιουργικής εποχής. Χρόνια πολλά! ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παραμένει στον πάγκο της Α.Ε. Αγίου Δημητρίου ο Γιώργος Γιάκος Απο τον Ολυμπιακό δανεικός στον Πανσερραϊκό ο Αγρινιώτης Θανάσης Κουτσογούλας Νοκ άουτ για 5 εβδομάδες ο Αγαπάκης