Ανακοίνωση για την ετήσια γενική συνέλευση από τους οργανωμένους.
Αναλυτικά:
ΕΤΗΣΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ
Την Τετάρτη και ώρα 20:00 θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία του συνδέσμου μας στην οδό Ντόβα 1 η ετήσια γενική συνέλευση μας. Θέματα προς συζήτηση, απολογισμός της χρονιάς που πέρασε και συντονισμός δράσεων εν όψει της νέας.
Η παρουσία όλων των μελών κρίνεται επιβεβλημένη.
Δυνατή Θύρα 6, δυνατός ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ.
![Φωτογραφία του χρήστη Θύρα 6 - Warriors est.1981.](https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/q82/p526x395/32423129_1916062845094686_3919773152183320576_o.jpg?_nc_cat=0&oh=6ef1c5faaca806e3fc37eb7997539afd&oe=5B8C3DB8)