Αρχική Επικαιρότητα Φιλικό η Κ17 με την ΑΕΜ ΕπικαιρότηταΤοπικές Κατηγορίες Φιλικό η Κ17 με την ΑΕΜ Από giannis - 12 Αυγούστου 2019 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Το Σάββατο 17 Αυγούστου στις 18.30 ορίσθηκε φιλική αναμέτρηση μεταξύ Κ17 του Παναιτωλικού και της ΑΕΜ. Ο αγώνας θα γίνει στο Εμιλέον. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παραμένει στον πάγκο της Α.Ε. Αγίου Δημητρίου ο Γιώργος Γιάκος Απο τον Ολυμπιακό δανεικός στον Πανσερραϊκό ο Αγρινιώτης Θανάσης Κουτσογούλας Νοκ άουτ για 5 εβδομάδες ο Αγαπάκης