Αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ από το πρώτο ημίχρονο ο Τρίκαρδος Κατοχής στην επανάληψη έκανε…την ανατροπή νικώντας με 3-1 τον Ατρόμητο Αντιρρίου στα πλαίσια της 3ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α΄κατηγορίας.

Ήταν η πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα για τον Τρίκαρδο , ενώ ο Ατρόμητος αναζητεί το θετικό αποτέλεσμα…

Στο αγωνιστικό μέρος της αναμέτρησης ο Ατρόμητος Αντιρρίου με γκολ του Γιαβρούτα στο 23΄ πήρε προβάδισμα στο σκορ.

Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι αντέδρασαν  στο 62΄ ο Δρακάς έφερε το ματς στα ίσα, οχτώ λεπτά αργότερα ο Κουκουρδέλης έδωσε προβάδισμα στον Τρίκαρδο (2-1), για να διαμορφωθεί το τελικό 3-1  στο 77΄με τον Αθανασόπουλο

Διαιτητής : Ασημάκης

Βοηθοί: Κουτρομάνος, Μπάξας