Σε φιλική αναμέτρηση που έγινε το μεσημέρι του Σαββάτου στο «Εμιλέον» , Παναγρινιακός και Παναχαϊκή ήρθαν ισόπαλοι χωρίς τέρματα. (0-0).

Υπήρξαν ευκαιρίες εκατέρωθεν από το ξεκίνημα της αναμέτρησης.

Κεφαλιά του Σωτηρόπουλου, και σουτ του Βασιλόγιαννη στο πρώτο δεκάλεπτο δεν βρήκαν στόχο για τον Παναγρινιακό, ενώ στο 25΄ο Στασινόπουλος για την Παναχαϊκή με σουτ έστειλε την μπάλα άουτ

Μήλιος, και Αντωνόπουλος στην επανάληψη προσπάθησαν να πετύχουν γκολ χωρίς όμως να τα καταφέρουν.

Οι δυο προπονητές κατέγραψαν αρκετά στο “μπλοκάκι τους” για την συνέχεια της προετοιμασίας.

Διαιτητής : Τσοπλάκος

Βοηθοί : Βλάχος, Κουτρομάνος

ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ (Β. Ξανθόπουλος):

Κοντογιάννης, Καλοκαίρης, Γκόλιας , Παναγιωτόπουλος, Σωτηρόπουλος, Καντάνης, Μήλιος, Πατίλας, Τσάκνης, Τσοπανάς, Βασιλόγιαννης.

Στο δεύτερο ημίχρονο  αγωνίστηκαν και οι Μπαλάφας Κάππας, Φραγκούλης, Αγρογιάννης.

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (Ζ. Κάλαϊτζιτς):

Μπαμπούνης, Μπελεζάκης, Στασινόπουλος, Σελινιωτάκης, Σμίλτος, Τεγούσης, Κωνσταντακόπουλος, Καρακλάγιτς, Στεργίδης, Χαντί, Αλεξόπουλος.

Στο δεύτερο ημίχρονο  αγωνίστηκαν και οι Πολίτης, Παπαχρονόπουλος, Κατσής, Λιμάτσι, Λούσκος, Κοντογιώργης, Θεοφάνης, Θανόπουλος.