Τη δεύτερη νίκη της στο πρωτάθλημα Υποδομής Κ19 της Super League πανηγύρισε η Κ19 , που επικράτησε στη Θεσσαλονίκη της αντίστοιχης του Άρη με 4-3.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 7’ με τον Τζίμα, αλλά στο 22’ έμειναν με δέκα παίκτες καθώς αποβλήθηκε ο Χρυσόπουλος. Ο Παναιτωλικός ισοφάρισε στο επόμενο λεπτό με τον Ταράση και πήρε προβάδισμα στο 27’ με γκολ του Σοροβού. Στο 41’ ο Άρης ισοφάρισε με τον Παναγίδη και προηγήθηκε στο 57’ με τον Σάλιαρη 3-2. Η Κ19 ανέτρεψε την κατάσταση εκ νέου και πέτυχε δύο γκολ στο 62’ με τον Ταράση και στο 67’ με τον Αναστασόπουλο.

Αγωνίστηκαν οι: Ραγιάς, Λαζαρίδης, Αναστασόπουλος, Σοροβός, Δήμος (90’ Καστανιώτης), Ταράσης (84’ Ζαβέρδας), Παπανικόπουλος, Κουνάβας (63’ Αυγέρης), Βασίλας, Ντάβανος (63’ Νικολάου), Τρομπούκης (63’ Παπαδόπουλος).

Για το πρωτάθλημα Υποδομής Κ17 της Super League o Παναιτωλικός ήρθε ισόπαλος 2-2 με το ΠΑΣ Γιάννινα στο Emileon. Προηγήθηκε στο 13’ με τον Κοντούρη και στο 19′ είχε δοκάρι με τον Μπρατσιώτη. Ο ΠΑΣ πέτυχε δύο γκολ στο 30’ και στο 68’ παίρνοντας προβάδισμα. Στο 2ο λεπτό των καθυστερήσεων μετά από φάουλ του Κοντούρη ο Μποκώρος με κεφαλιά ισοφάρισε στο τελικό 2-2.

Αγωνίστηκαν οι: Παπασωτήρης, Μόκκας (83’ Τουφεκούλας), Κουτσουπιάς, Μποκώρος, Καπνιάρης, Ράδος, Κοντούρης, Γιωτόπουλος (58’ Μωραΐτης), Κυριαζής (83’ Μπίζος), Γαλιάτσος (83’ Βλαχοδημος), Μπρατσιώτης.